O nas

Zero opłat, zero prowizji

Korzystanie z Przebijemy.pl jest bezpłatne.

Nie pobieramy od Państwa żadnej prowizji, nie ponosicie z Państwa strony żadnych opłat, a więc nie ma żadnego ryzyka. Działamy na terenie województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.

Cel – tańsze budowanie z najlepszych dostępnych materiałów

Celem jaki sobie stawiamy jest jak najszersze poinformowanie potencjalnych klientów o możliwości tańszego budowania. Z dotychczasowych doświadczeń wiemy, że możemy zaproponować atrakcyjniejsze ceny dla inwestorów indywidualnych jak i małych firm budowlanych.

Dlaczego mamy taniej niż inni?

Budujemy od kilku do kilkunastu domów na raz, tak więc działamy na większą skalę niż osoby indywidualne, czy małe firmy budowlane. Mamy wielu stałych dostawców, tak więc często dostajemy ceny nieosiągalne dla innych i tymi cenami chcemy się podzielić.

Win-win – wygrywają obie strony

Im większe zamówienia składamy u naszych dostawców, tym lepiej jesteśmy przez nich traktowani i nagradzani upustami. Państwa zamówienie zostaje dołączone do naszych, przez co jest w atrakcyjniejszej cenie – korzystamy na tym i my i Państwo.

Wciąż niska świadomość i przeświadczenie, że „w marketach jest najtaniej” sprawia, że wiele osób i firm kupując materiały po prostu traci pieniądze. Całkiem duże pieniądze, dodajmy. Korzystając z Przebijemy.pl na jednym zamówieniu można bowiem zaoszczędzić od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych.

Czekamy na Państwa wycenę

Zachęcamy do skorzystania z Przebijemy.pl, bo to nic nie kosztuje, a może dać i dało już korzyści dla wielu inwestorów. Będziemy wdzięczni, jeżeli także Państwo zechcą dołączyć do tego grona.

Pełna oferta na materiały budowlane